Fanpage

Dziś nasze przedszkole ( oczywiście wszystkie oddziały ) odwiedzili uczniowie Szkoły Wojskowej, opowiedzieli i pokazali nam o tym czego i dlaczego uczą się chcąc bronić naszej Ojczyzny . Dzieci miały okazje maszerować jak prawdziwi żołnierze i odśpiewać hymn państwowy.
Dziękujemy raz jeszcze za odwiedziny 😊

11 listopada - Święto Niepodległości !

CHOCIAŻ DOPIERO JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM
DOBRZE JUŻ WIEM, ŻE JESTEM POLAKIEM
I WIEM, ŻE KOLORY BIAŁO – CZERWONE
TO NASZE BARWY NARODOWE
ZNAM DOBRZE SŁOWA HYMNU POLSKIEGO
I WIEM, ŻE TO JEST MAZUREK DĄBROWSKIEGO
GODŁO TO BIAŁY ORZEŁ Z KORONĄ
OTOCZONY DOOKOŁA OBWÓDKĄ CZERWONĄ
FLAGA TEŻ JEST BIAŁO – CZERWONA
GDY SĄ ŚWIĘTA, POWIEWA WYWIESZONA
I WSZYSTKO TO WIEM, CHOĆ JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM
BO PRZECIEŻ JESTEM PATRIOTĄ – POLAKIEM!

11 listopada to bardzo ważna data w życiu każdego Polaka. Również i dla naszych przedszkolaków, które w dniu dzisiejszym poznały Symbole Narodowe oraz nauczyły się Hymnu Polski. Również podczas zajęć plastycznych każde dziecko wykonało Flagę Polski, którą zabrało do domu.

To już nasza jesienna tradycja!

Dzisiejsza wycieczka do Zagrody Żubrów w Pszczynie była dla nas wszystkich miłą niespodzianką😀
Poznaliśmy pawia Olka , małego żubra Stefana , królika Henia, kózkę Emilke oraz sarenki Madzię i Fione . Mieliśmy okazje zawieść zwierzątkom zebrane kasztanki oraz zobaczyć jak zjadają ze smakiem obiadek duże i małe żubry
😉😉😉😉😉😉😉
Oj była to dla nas wszystkich fantastyczna lekcja przyrody !!!

Nasze przedszkolaki w GKS Tychy TV

Praca zrobiona teraz głosowanie 😉 Prosimy o wsparcie 🙂

Dziś pracowaliśmy pilnie rączkami tworząc pracę plastyczna na konkurs , teraz żeby wygrać prosimy o Państwa głosy w konkursie "Uśmiech Dziecka"👏👏👏👏👏👏👏👏
Aby zagłosować wchodzimy na stronę
www.akademia-aquafresh.pl
(Zakładka:
Strefa przedszkoli-konkursy "uśmiech dziecka" -galeria prac konkursowych)
Dziękujemy za każdy oddany na nas głos 😁😁😁

Dynia to bardzo zdrowe i plastyczne warzywo – przekonały się o tym nasze dzieci w czasie promocji zdrowej żywności wśród dzieci -DNIA DYNI.Przedszkolaki na pomarańczowo, a nawet w dyniowe stroje, można było poczuć się jak na dyniowej grządce.Menu zdominowane dynią : zupka i ciasto z dyni,a nawet placek. Kuchnia spisała się na medal 😊😊😊

Wszystkie przedszkolaki otrzymały dzisiaj książeczki i rozpoczęły udział w projekcie GKS Tychy „Edukujemy na „7”. Dziękujemy za zaproszenie w imieniu dzieci i rodziców do tej świetnej akcji ! Przy okazji zachęcamy do kibicowania tyskim zawodnikom podczas jutrzejszych „Derbów Śląska” w meczu GKS Tychy - GKS Katowice .

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt w Tychach shared Przedszkole Sportart P1's album.

W dniu dzisiejszym grypy: Elfy, Skrzaty, Muminki uczestniczyły w zajęciach artystycznych i tanecznych w MDK-u. Zajęcia tym razem były o tematyce jesiennej. Przedszkolaki odzwierciedlały melodie ruchem, odgrywały role, tańczyły do muzyki. Zajęcia plastyczne polegały na tworzeniu własnej kompozycji z pieczątek. Powstały barwne jesienne drzewa, oraz kolorowe krajobrazy. Dzieci utrwaliły sobie barwy jesieni, jak i dary jesienni : różnego rodzaju grzybki.Jak zawsze było ciekawie, twórczo i inspirująco. Dzieci rozwinęły wyobraźnię, kreatywność. Dziękujemy.

Dziś w naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe lekcje angielskiego. Odwiedzili nas dzisiaj nauczyciele z Anglii 🇬🇧. Już nie straszne nam są angielskie nazwy dni tygodnia 📆, cyfry 💯 czy nawet działania matematyczne do 15, także po angielsku. Napewno zaprosimy naszych gości jeszcze raz.See you later !