Fanpage

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt w Tychach shared Młode Wilki GKS Tychy's post.

CHEERLEADERKI MŁODYCH WILKÓW

Start: 7 października sobota
g.12:00 (grupa młodsza 3-4 latki)
g.12:45 ( grupa starsza 5-6 latki )
12:45-13:30 (klasy 1-3).

Miejsce : Siedziba Fundacji Multiintegra - Plac św.Anny 4

Zgłoszenia na biuro@mlodewilki.info
! ZAPRASZAMY !

Sezon hokejowy ruszył !

Pierwszy trening hokeja obfitował w wiele pozytywnych emocji, trenerzy byli miło zaskoczeni, że po prawie 5 miesiącach, nasze przedszkolaki, weszły na lód bez balkoników. Ekipa z balkonikami już niebawem dogoni ekipę bez balkoników ⛸👍 😀
Przypominamy, że od poniedziałku ruszają wszystkie zajęcia dodatkowe, prosimy zwrócić uwagę na wywieszony harmonogram!

Machina zajęć ruszyła pełną parą 🙂

Dzisiaj nasze Przedszkolaki po raz pierwszy w nowym roku przedszkolnym uczestniczyły w zajęciach z rytmiki. 😉 Bardzo brakowała im tańców i śpiewów ponieważ z uśmiechem, wesoło bawiły się rytm muzyki granej przez Panią Monikę. Na zajęciach dzieci uczestniczyły w zabawach integracyjnych, ćwiczeniach na uwrażliwienie (marsz, bieg, przerwa w muzyce), zabawach z kolorem w muzyce, oraz reagowania na agogikę (tempo w muzyce). 😉

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 we wszystkich placówkach Przedszkola SportArt. Dzieci odwiedziło wielu gości życząc sukcesów zarówno sportowych jak i artystycznych. Dziękujemy - wspólnie zrobimy wszystko żeby tak było !

Weekend był pierwsza Gwiazda w przedszkolu 5 lat temu,a dzisiaj nasze przedszkolaki zostały zaproszone na backstage tuż przed wejściem na scenę . Mieliśmy możliwość wręczyć nagrodę Oskarka SportArt 2017 za hit taneczny "Ona tańczy dla mnie " 😉 Pozdrawiamy 😉

Zapraszamy g.16:00 Stadion Miejski w Tychach - boisko treningowe.

Przypominamy i zapraszamy ! Dzisiaj Konferencja Młodych Wilków ! Start: boisko treningowe przy Stadionie Miejskim 16:00 . Dzieci w stroju sportowym. Zapewniamy atrakcje i świetną zabawę ! O 17:00 konferencja na Stadionie Miejskim (wejście od TGS). Do zobaczenia !

Na zakończenie wakacji, zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu Olimpiadę Sportową dla wszystkich dzieci. Konkurencji było wiele, aby każdy przedszkolak mógł się wykazać jak i odnaleźć taką dyscyplinę którą lubi najbardziej. 🙂 Przygotowano tor przeszkód, rzuty piłką do kosza, mecze piłki nożnej, zabawy sprawności jak i z chustą Klanzy. Dla relaksu dzieci rysowały na dużych arkuszach papieru, skakały na dmuchanym zamku. Oczywiście, aby zregenerować siły naszych małych sportowców przygotowano poczęstunek. Przedszkolaki dzielnie i chętnie brały udział we wszystkich konkurencjach. Jesteśmy z nich dumni! Dlatego za włożony trud i ogromne starania każdy odebrał medal. To był emocjonujący dzień, bogaty w pozytywne emocje. Gratulujemy wszystkim dzieciom! 🙂

Serdecznie Zapraszamy !

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zapowiadaną konferencję, na której opowiemy o wszystkich szczegółach działalności naszego projektu. Odbędzie się ona w sali konferencyjnej na Stadionie Miejskim Tychy (wejście przez Tyską Galerię Sportu).

Wcześniej, na bocznym boisku Stadionu Miejskiego, przeprowadzimy kolejną lekcję otwartą, a po konferencji - kto jeszcze tego nie robił - będzie można zobaczyć wystawę TGS.

godz. 16:00: Lekcja Otwarta Młodych Wilków na boisku treningowym przy Stadionie Miejskim (prosimy,aby dzieci były juz przebrane w strój sportowy.)
godz. 17:00: Konferencja na Stadionie Miejskim , wejście jak do Tyskiej Galerii Sportu.
godz.18:00 Zwiedzanie Tyskiej Galerii Sportu z Kustoszem Muzeum -dla chętnych 🙂

Dziś ostatni dzień roku szkolnego! Na zakończenie sport i zabawa! Wszystko gotowe, dzieci podekscytowane! Zaraz zaczynamy !