Jasełka w Przedszkolu SportArt w pięciu odsłonach !

Jasełka w Przedszkolu SportArt w pięciu odsłonach !

W okresie przedświątecznym odbyły się tradycyjne występy sceniczne naszych przedszkolaków. W tym roku przegląd form uczczenia tej tradycji osiągnął szczyt. Zarówno kameralne spotkania z rodzicami i występy najmłodszych jak również spektakle na wielkich scenach w pełnej oprawie audio-wizualnej charakteryzowały wspólną magia nadchodzącej gwiazdki. Przygotowania, choreografia i scenografia tradycyjnie na wysokim poziomie. Ogromne zaangażowanie rodziców wraz z występem gościnnym naszych rodzimych artystów. Teraz na spokojnie możemy przejrzeć fotografie i trzymać kciuki za reprezentacje przedszkola corocznie występującą na największym przeglądzie prezentacji jasełkowych w Teatrze Małym. Do siego Roku !