Przedszkole SportArt obchodzi 5 urodziny ! “Oskarki SportArt “rozdane !

Przedszkole SportArt obchodzi 5 urodziny !  I historyczne rozdanie nagród “Oskarki SportArt” !

Przedszkole SportArt i Fundacja MultiIntegra zainicjowali “Oskarki SportArt “ największe wyróżnienie dla wszystkich pracujących  na rzecz uśmiechu dzieci.
Tygodnie przygotowań i prób, choreografia ,scenografia i oprawa godna  Hollywoodzkiej Gali !
Blisko 200 dzieci , 30 osobowa Kadra , Rodzice , szereg przyjaciół i partnerów,mnóstwo specjalnych gości i niespodzianek,a wszystko po to by…
zgodnie z tytułem spektaklu ” Iść własną drogą “.
Przedszkolaki zaprezentowały się wyśmienicie, idealnie oddały emocje i przygody jakich doświadczają w przedszkolu.
Każdy spektakl to osobny “Majstersztyk”, a całość cytując szanownych gości “Pełna Profeska”!
Od początku do końca własne teksty,scenariusz, aranżacja muzyczna. Wszyscy występujący to dzieci,rodzice,
nauczyciele,artyści i sportowcy związani z Przedszkole SportArt. To był zaszczyt móc zaprezentować codzienny wysiłek,
ale również potencjał i możliwości jakie kierujemy dla dzieci. Jak zawsze staramy się przy takich okazjach wspomóc potrzebujące dzieci.
Kolejny raz nasi rodzice spisali się na medal fundując małej Amelce aparat słuchowy.

! Dziękujemy !
Nagrodzeni Oskarkami to zarówno osoby jak i instytucje poświęcające swoją uwagę również dzieciom.

Widownia wspaniała,goście cudowni,artyści utalentowani,Gala rodem z Hollywood.

Poniżej zwycięzcy poszczególnych kategorii OSKAREK 2017

Dziękujemy za przybycie nominowanym.

Na skróconej liście   przedstawionej w trakcie Gali było ponad 60 nominowanych, wyłonionych sponad 150 .

LISTA LAUREATÓW  “Oskarki SportArtu 2017

! Gratulujemy zwycięzcom !

Najlepsza Książka dla dzieci:  Waldemar Cichoń “Cukierek”, Nela Mała Reporterka

Najlepsza Piosenka dla dzieci: Siostry Wajs “Stonoga” i Karibu Polska ” Jumbo – hakuna matata”

Najlepszy Oryginalny Pomysł dla dzieci : RR SportART

Najlepsza trenerka:  Danuta Fyda-Granek (karate) i Atomówki (hokej)