Aktualne wiadomości

Fundacja MultiIntegra

Strona w trakcie uzupełniania …

Fanpage

2 godziny 47 minuty temu

MultiIntegra shared Młode Wilki GKS Tychy's post.

CHEERLEADERKI MŁODYCH WILKÓW

Start: 7 października sobota
g.12:00 (grupa młodsza 3-4 latki)
g.12:45 ( grupa starsza 5-6 latki )
12:45-13:30 (klasy 1-3).

Miejsce : Siedziba Fundacji Multiintegra - Plac św.Anny 4

Zgłoszenia na biuro@mlodewilki.info
! ZAPRASZAMY !

2 dni 2 godziny temu

Dzisiaj rozpoczęliśmy wspólny projekt z Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach - Multiintegracyjny czwartek.
To innowacja pedagogiczna mająca na celu wspieranie rozwoju fizycznego dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zajęcia będą prowadzone cyklicznie przez cały rok. Dziękujemy. GKS Tychy za wsparcie projektu i przekazanie podarunków dla dzieci uczestniczących w projekcie.

3 dni 20 godziny temu

Uwaga!!!
W ramach Bazy Rozwoju Rodziny (projekt finansowany z budźetu miasta Tychy) zapraszamy w środę 20 września na warsztat: "Sztuka oszczędzania". Na warsztacie dowiemy się jak gospodarować budżetem domowym, by zaoszczędzić oraz jak zarządzać oszczędnościami, by przynosiły dodatkowe zyski.
A na koniec o tym, jak uczyć dzieci oszczędzania. Oferujemy opiekę nad dziećmi. Start 17:00. Zapisy na brr@multiintegra.pl. Czekamy na Was w Bazie🙂

5 dni 16 godziny temu

MultiIntegra shared a link.