Klub Malucha

Logo_ Klub Malucha

KLUB Malucha to projekt skierowany dla rodziców i dzieci w wieku od 0-3 lat czyli w wieku przed przedszkolnym. Miejsce zabawy,edukacji i wsparcia !

Aktualne wiadomości

Funpage

1 godzina 22 minuty temu

Deszczyk pada za oknem a u nas gwarno i radośnie. Bawimy się i robimy różne fajne rzeczy ....jesienne, kolorowe drzewka ....bi już kochani niwa pora roku! Była z nami Pani Basia - terapeutka SI. Kochani już dziś zapraszamy na przyszłą sobotę. Fotorelacja z dziś.

1 tydzień 6 dni temu

Dziś w Klubie gościła Pani Ania. Rozmawialiśmy o szczepionkach i wszystkich mitach z nimi związanych. Szczepić, czy nie szczepić? Przy okazji poruszyliśmy tez tematy związane z konserwantami, którymi naszpikowane są kosmetyki dla dla dzieci oraz żywność. Pani Ania będzie jeszcze naszym gościem chyba wiele razy, bo bardzo jej się w naszym Klubie podobało! Zapraszamy zawsze w soboty do nas kochani! I zapraszamy też na wszystkie zajęcia, które oferuje nam nasza Baza Rozwoju Rodziny.

2 tygodni 4 dni temu

Kochani oto plan Bazy Rozwoju Rodziny na miesiąc wrzesień. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Zapraszamy!

4 tygodni 1 godzina temu

Deszczyk padał dziś od rana ale u nas zabawa jak zawsze. Dzieci radosne, rodzice zrelaksowani bo jeszcze rano... Nasze drzwi zawsze otwarte dla Was kochani. Zapraszamy! Oto fotorelacja z dzisiejszej soboty

1 miesiąc 4 dni temu

Dziś w klubie.
Kochani wszystkim naszym klubowiczom, którzy pamiętają o nas w okresie wakacji dziękujemy. Nie nudzimy się, lecz bawimy 🙂 Zapraszamy za tydzień .

1 miesiąc 3 tygodni temu

Przedstawiamy sierpniowy harmonogram Bazy Rozwoju Rodziny (projekt finansowany z budżetu Miasta Tychy). Kurs samoobrony rozpoczyna się już w najbliższą środę. Spotykamy się o 17:00 na BRZOZOWEJ 2 (obiekt MOSIR). Do zobaczenia🙂

1 miesiąc 3 tygodni temu

No i sobotnie zajęcia za nami. Jak zawsze było miło i fajnie. Cieszymy się, że przychodzicie i jesteście z nami:) A oto fotorelacja z dzisiejszych zajęć. Zapraszamy za tydzień!

1 miesiąc 3 tygodni temu

Kochani jutro sobota:) Zapraszamy chętnych na zabawę. Będzie z Wami Pani Lidzia. Kto ma ochotę niech przybywa! Czekamy:)

2 miesięcy 4 dni temu

W ramach projektu Baza Rozwoju Rodziny jest mi niezmiernie miło zaprosić mieszkańców i symaptyków osiedla Anna na sierpniowy KURS SAMOOBRONY: "Bezpieczna Rodzina". Magą w nim uczestniczyć rodzice z dziećmi (od 6 r.ż.), albo bez dzieci, albo młodzież bez rodziców - jak kto woli🙂. Zajęcia będą odbywać się w każdą środę miesiąca od 17:00. Zapisy na brr@multiintegra.pl lub 500137961. Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tychy. Zapraszamy!