Witamy w SportArt!

Wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców Tychów realizujemy projekt
Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Sportowego SportArt.

Placówki powstały na granicy osiedli A i B i są położone w najbliższym sąsiedztwie boisk sportowych,placów zabaw, obszarów zielonych oraz Teatru i MDK.Zapewniona jest bardzo dobra komunikacja oraz miejsca parkingowe. Lokalizacja w pełni komponuje się ze statutowymi założeniami przedszkola  artystyczno-sportowego.

Wszystkich rodziców zapraszamy do rejestracji, która nie jest obligująca do zapisania dziecka, ale w przypadku wolnych miejsc  gwarantuje miejsce w naszej placówce. Celem naszego projektu jest umożliwienie dostępu do opieki przedszkolnej dzieciom mieszkańcom  naszego miasta przy minimalnych opłatach.

Wychodząc z założenia zbilansowania kosztów z  przychodami, rodem ze stowarzyszeń non-profit , mamy na celu obniżenie do minimum kosztów związanych z opieką przedszkolną dzieci mieszkańców przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych usług: bezpieczeństwa, edukacji i rozwoju.

onas_f1
onas_f2

Bezpieczeństwo i doskonałe warunki do nauki, zabawy i wypoczynku:

Przedszkole 2,5-5 lat P1 mieści się w dużym budynku o powierzchni 230 m2.
Przedszkole Zerówka P2 mieści się w dużym budynku o powierzchni 130 m2.
Przedszkole MultiIntegra P3 mieści się w dużym budynku o powierzchni 200 m2.

Nasze sale dydaktyczne są przestronne i doskonale wyposażone.

Każdy Lokal spełnia poniższe standardy i wymogi sanitarne i zaprojektowany jest z myślą o najmłodszych.
W każdej łazience umywalki oraz toalety są dostosowane do potrzeb dzieci. Temperatura wody przy umywalkach dla dzieci regulowana jest centralnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy stałą temperaturę wody niezależnie od pozycji kurka w kranie, co eliminuje ryzyko oparzeń. Łazienka przygotowana jest ponad standard- mieści 4 dzieci na raz.

Osobną toaletę mają nauczyciele.Osobną toaletę mają także pracownicy kuchni.

Ponadto w pobliżu jadalni znajduje się dodatkowa łazienka dla dzieci.

Zdrowe i lekkie posiłki przygotowane we własnej kuchni

przez wykwalifikowaną kucharkę również z doświadczeniem w gotowaniu diet.

Wspomaga ją doświadczona Pani Intendent
zamawiąjąc dostawy żywności u dostawców ZDROWEJ ŻYWNOŚCI EKO ! W Przedszkolu realizowany jest Program Zdrowej Żywności – w oparciu o “Nowe Jadłospisy dla Przedszkoli” zaakceptowane przez dietetykówdziecięcych i SANEPID..

W naszym przedszkolu zastosowaliśmy wykładziny dywanowe i dywany wykonane w technologii zmniejszającej ryzyko wywołania alergii i gwarantującej maksymalny komfort i higienę. Jony srebra zastosowane przy produkcji, powodują że w wykładzinie nie gromadzą się bakterie a kurz nie przywiera do włókien i łatwo daję się usuwać przy codziennym odkurzaniu.

onas_f3

Obwody elektryczne na wysokości 2m, obudowy grzejników. Wentylacje nawiewno-wywiewne z nagrzewnicami.

Wszystkie materiały użyte do wykończenia wnętrz (jak np farby, kleje czy wykładziny) są atestowane (nietoksyczne,hypoalergiczne i bezpieczne). Posiadamy również certyfikaty na meble i inne elementy wyposażenia. Naszą kuchnie wykonano w oparciu o projekt technologiczny zatwierdzony przez Sanepid.

Nasz Budynek objęty jest pełną ochroną przeciw pożarową i spełnia restrykcyjne wymogi ochrony zagrożenia ludzi ZL II i ZL III. Dysponujemy elementami systemu ochrony przeciw pożarowej .Każda strefa ogniowa  oddzielona jest od reszty budynku drzwiami ogniotrwałymi.

Cały obiekt jest chroniony całodobowo przez firmę ALAN oraz monitorowany.

Rodzice mają mozliwość zobaczenia dzieci w trakcie zajęć przez internet.