Rekrutacja On-line jest bezpłatna i nie obliguje do zapisania dziecka.

Wypełniając formularz potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Jednocześnie zostaniesz zapisany do listy subskrybentów na listę Rekrutacja, w celu wysłania przez nas informacji związanych z rekrutacją. Po wysłaniu formularza otrzymasz od nas email z informacją potwierdzenia subskrypcji.

W celu zgłoszenia swojego dziecka prosimy:

• wypełnić formularz: imię-nazwisko rodzica, imię dziecka, data urodzenia dziecka, telefon kontaktowy, e-mail (*pola wymagane)
  • wpisz treść wiadomości
  • zaznacz haczyk przy “Nie jestem robotem”
  • następnie należy odebrać pocztę e-mail na swoim koncie pocztowym i potwierdzić subskrypcję

UWAGA: Brak potwierdzenia subskrybcji poprzez kliknięcie linku otrzymanego w mailu, wiąże się z brakiem wpisania dziecka na listę Rekrutujących.

Cały czas jesteśmy z Państwem w kontakcie.

W razie potrzeby można napisać do nas na adres: przedszkoleart@gmail.com lub przedszkolesportart@gmail.com, a także telefonicznie uzyskać informacje w godz. 9:00 – 12:00 i 15:00 – 17:00 pod nr tel. 32 7497 333

Wszelkie pytania związane z rekrutacją można uzyskać pod dyżurnym numerem telefonu: 536 994 333

Dokumenty do pobrania :  Karta zgloszenia i ogólna inf dla rodziców 201718

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt z siedzibą w Tychach przy ulicy ul. Arctowskiego 1D zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014, poz. 1182) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach realizacji procesów rekrutacyjnych przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt.

Podanie danych ma charakter dobrowolny. Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt z siedzibą w Tychach przy ulicy ul. Arctowskiego 1D. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania jak również prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili. Wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych będzie zgodne z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014, poz. 1182).