Żłobek

Rekrutacja On-line jest bezpłatna i nie obliguje do zapisania dziecka.

Wypełniając formularz potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Jednocześnie zostaniesz zapisany do listy subskrybentów na listę Rekrutacja, w celu wysłania przez nas informacji związanych z rekrutacją. Po wysłaniu formularza otrzymasz od nas email z informacją potwierdzenia subskrypcji.

W celu zgłoszenia swojego dziecka prosimy:

• wypełnić formularz: imię-nazwisko rodzica, imię dziecka, data urodzenia dziecka, telefon kontaktowy, e-mail (*pola wymagane)
  • wpisz treść wiadomości
  • zaznacz haczyk przy “Nie jestem robotem”
  • następnie należy odebrać pocztę e-mail na swoim koncie pocztowym i potwierdzić subskrypcję

UWAGA: Brak potwierdzenia subskrybcji poprzez kliknięcie linku otrzymanego w mailu, wiąże się z brakiem wpisania dziecka na listę Rekrutujących.

Cały czas jesteśmy z Państwem w kontakcie.

W razie potrzeby można napisać do nas na adres: dyrekcja@przedszkolesportart.pl, a także telefonicznie uzyskać informacje w godz. 9:00  – 17:00 pod nr tel. 32 7497 333

Wszelkie pytania związane z rekrutacją można uzyskać pod dyżurnym numerem telefonu: 570 011 355

Projekt InteGra SportArt Żłobek z oddziałem integracyjnym.

Całkowita wartość projektu 435 310,00 Data rozpoczęcia realizacji projektu 2017-03-01 Data zakończenia realizacji projektu 2018-06-30

Dokumenty do pobrania : Karta-zgloszenia-zlobek i ogólna inf dla rodziców 201718

Dane osobowe

Imię i nazwisko rodzica/ opiekuna prawnego (wymagane)

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Data urodzenia dziecka (wymagane)

Pesel dziecka (wymagane)

Stan zdrowia

Stan zdrowia dziecka
choroba przewlekłaalergiawada rozwojowastosowana dieta

Rodzaj

Rozwój psychofizyczny

Dane kontaktowe (wymagane)

Adres zamieszkania

Miato

Kod pocztowy

Adres email

Niepełnosprawność dziecka potwierdzona orzeczeniem taknie

Rodzina 3+ taknie

Czy dziecko aktualnie korzysta z usług innego żłobka niepublicznego objętego dotacją Prezydenta Miasta Tychy taknie

Wiadomość

Temat

Treść wiadomości

Potwierdzam zapisanie się do listy rekrutujących

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt z siedzibą w Tychach przy ulicy ul. Arctowskiego 1D zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014, poz. 1182) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach realizacji procesów rekrutacyjnych przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt.

Podanie danych ma charakter dobrowolny. Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt z siedzibą w Tychach przy ulicy ul. Arctowskiego 1D. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania jak również prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili. Wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych będzie zgodne z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014, poz. 1182).

Zaznacz zgodę przed wysłaniem formularza