Żłobek

Żłobek Integra SportArt -Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny).

Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny) dla osi priorytetowej: VIII. Regionalne kadry gospodarki opartej na wiedzy dla działania: 8.1. Wspieranie rozwoju warunków do godzenia życia zawodowego i prywatnego dla poddziałania: 8.1.3. Zapewnienie dostępu do usług opiekuńczych nad dziećmi do 3 lat.

Rekrutacja On-line jest bezpłatna i nie obliguje do zapisania dziecka.

Wypełniając formularz potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Jednocześnie zostaniesz zapisany do listy subskrybentów na listę Rekrutacja, w celu wysłania przez nas informacji związanych z rekrutacją. Po wysłaniu formularza otrzymasz od nas email z informacją potwierdzenia subskrypcji.

W celu zgłoszenia swojego dziecka prosimy:

• wypełnić formularz: imię-nazwisko rodzica, imię dziecka, data urodzenia dziecka, telefon kontaktowy, e-mail (*pola wymagane)
  • wpisz treść wiadomości
  • zaznacz haczyk przy “Nie jestem robotem”
  • następnie należy odebrać pocztę e-mail na swoim koncie pocztowym i potwierdzić subskrypcję

UWAGA: Brak potwierdzenia subskrybcji poprzez kliknięcie linku otrzymanego w mailu, wiąże się z brakiem wpisania dziecka na listę Rekrutujących.

Cały czas jesteśmy z Państwem w kontakcie.

W razie potrzeby można napisać do nas na adres: dyrekcja@zlobeksportart.pl  lub rekrutacja@zlobeksportart.pl, a także telefonicznie uzyskać informacje w godz. 9:00  – 17:00 pod nr tel. 32 7497 333

Wszelkie pytania związane z rekrutacją można uzyskać pod dyżurnym numerem telefonu: 733 736 133

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt z siedzibą w Tychach przy ulicy ul. Arctowskiego 1D zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014, poz. 1182) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach realizacji procesów rekrutacyjnych przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt.

Podanie danych ma charakter dobrowolny. Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe SportArt z siedzibą w Tychach przy ulicy ul. Arctowskiego 1D. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania jak również prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili. Wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych będzie zgodne z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014, poz. 1182).